Biokuras

Atsinaujinanti energetika, biokuras, ekokuras, neiškastinis, katilas, katilinė, prekyba, smulkinta mediena, atliekos, atraižos, briketai, atvežimas, pristatymas, transportas, gamyba, prekyba, Ariogala, Kauno apskritis, Nadis UAB, LietuvaNADIS UAB yra viena iš Lietuvos biokuro gamintojų ir tiekėjų. Medienos apdirbimas reikalauja ypatingo dėmesio ir tinkamo požiūrio į naudojamos žaliavų bazės regeneraciją, taipogi ir kuo didesnį medienos, ne tik kaip žaliavos įmonės pagrindinės produkcijos gamybai, bet ir atsakingo požiūrio į gamtos turtų naudojimą.

Siekiant laikytis Europos Sąjungos Direktyvos „Dėl skatinimo naudoti atsinaujinančių išteklių energiją“, tausojant Lietuvos gamtą stengiamės panaudoti kuo didesnį kiekį žaliavos bei gamybos atliekų, panaudodami jas kaip atsinaujinančios energijos šaltinį. Tuo tikslu mūsų bendrovėje medienos žaliavos panaudojimas, sukuriant galutiniams vartotojui skirtus produktus siekia net 95%.

Gamyboje sėkmingai įsisavintas medienos smulkinimo procesas užtikrina pilnavertišką medienos žaliavų panaudojimą, kuris – mūsų filosofijos pagrindas. Biokuro panaudojimo efektyvumui užtikrinti gaminame ir tiekiame į katilines smulkintą medieną, bei pjovimo procese susidarančias medienos gaminių atliekas – pjuvenas, lentų atraižas.

Bendrovėje gaminamas kietas kuras, panaudojant atsinaujinančiuosius energijos išteklius, įgalina rinkos dalyvius gaminti energiją, mažinti žmogaus poveikį aplinkai. Tai ypač aktualu kaimiškose Lietuvos vietovėse, kas leidžia ženkliai sumažinti energijos gamybos kaštus, nustatyti optimalias kainas jos vartotojams.

NADIS UAB gaminamas biokuras tinka visiems kieto kuro katilams, taip pat ir turintiems automatinį padavimą. Pagamintam biokuro kiekiui pristatyti į jo panaudojimo vietą naudojame bendrovės transportą, arba, klientui pageidaujant, sudarius ilgalaikes sutartis, galimas išsivežimas užsakovo transportu, pagal iš anksto sutartas sąlygas.

NADIS UAB gamyboje susidarančios medžio drožlės klientams perdirbti tiekiame bendrovės transportu.