Pjuvenos kūrenimui

Pjuvenos – biokuro katilams, briketų gamybai
Alternatyvi energetika, biokuras, pjuvenos, drožlės, lapuočiai, kietas, katilas, katilinė, lentpjūvė, atliekos, atvežimas, pristatymas, transportas, gamyba, prekyba, Ariogala, Kaunas, Nadis UAB, LietuvaUAB „NADIS“ yra viena iš Lietuvos biokuro gamintojų ir tiekėjų. Siekdami padidinti žaliavų panaudojimo ir sukuriamos pridėtinės vertės koeficientą, tiekiame į katilines gamyboje neišvengiamai susidarančias atliekas – medienos pjuvenas, drožles., kt. biokurą.

Įmonėje organizuotas medienos apdirbimo procesas leidžia surinkti pjuvenas tiesiogiai, pakrovus į automobilinius specialiai tam pritaikytus konteinerius, be jokių papildomų neigiamų veiksnių (drėgmė, užterštumas pašaliniais elementais), jas transportuoti užsakovui. Tokiu būdu vykdant jų surinkimą, saugojimą ir transportavimą, medienos pjuvenų kokybė puikiai tinka panaudojant jas kaip biokurą, dėl natūraliai gero žaliavos kaitrumo koeficiento.

Gamyboje sėkmingai įsisavintas medienos smulkinimo procesas pratęsia visą loginį ciklą, kuris – mūsų filosofijos pagrindas.

Bendrovėje gaminamų ir klientams siūlomų medienos pjuvenų frakcija 5-12 mm, pagal kliento poreikį gali būti stambesnė – 13-20 mm. Pagal sutartimis sudarytas sąlygas medienos pjuvenas tiekiame pjuvenų granulių ir pjuvenų briketų gamintojams. Įmonėje gaminamas kietas kuras tinka visiems kieto kuro katilams, taip pat ir turintiems automatinį padavimą.

Pagamintam biokuro žaliavos kiekiui pristatyti į jo perdirbimo ar tiesioginio naudojimo, kaip kuro vietą naudojame savo sunkiasvorį transportą. Klientui individualiai pageidaujant, sudarius ilgalaikes sutartis, galimas išsivežimas užsakovo transportu, pagal iš anksto sutartas sąlygas.

UAB „NADIS“ gaminamas medžio pjuvenas bendrovės transportu galime atvežti individualius namus apšildantiems klientams jų nurodytu adresu, jei yra įmanomas fizinis to atlikimas dėl privažiavimo ypatumų, naudojant įmonės sunkiasvorį transportą.