Skaldytos malkos konteineriais

Beržinės malkos, kaitrumas, konteineris, erdmetris, atvežimas, pristatymas, transportas, eksportas, gamyba, prekyba, Ariogala, Kaunas, Nadis UAB, LietuvaEkologiško, gamtai draugiško kuro naudojimas – svarbus įmonės veiklos filosofijoje. UAB „NADIS“ ruošia ir parduoda aukštos kokybės sausas bei natūralios drėgmės skaldytas malkas, skirtas kūrenti kieto kuro katiluose, krosnelėse, židiniuose, lauko ugniakuruose. Mes naudojame tik aukštos kokybės žaliavą iš Lietuvos miškų. Tokiu būdu, visada galime teikti mūsų klientams puikios kokybės produkciją. Ypač gerai kūrenti namus jau išdžiovintomis malkomis.

Klientams siūlome įvairių medienos rūšių skaldytas malkas konteineriuose, sukrautas po 2 erdmetrius. Pageidaujamą kiekį galime atvežti savo transportu, arba Jūs galite pasiimti iš mūsų produkcijos sandėlio. Taipogi siūlome galimybę pristatyti apvalias nepjautas malkas.

Malkos parduodamos ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europos rinkose. Netolimoje perspektyvoje planuojame daugiau produkcijos eksportuoti. Malkas užsienio šalių rinkai mes tiekiame konteineriuose po 2 ertmetrius. Bendrovės tikslas – plėsti gaminamų produktų asortimentą eksportui ir pasiūlyti savo klientams puikų aptarnavimą „nuo durų iki durų“.

Malkos – atsinaujinantis kuro šaltinis, padedantis prisidėti prie mūsų ekologiško gyvenimo būdo puoselėjimo.

Gaminame ir parduodame natūraliai džiovintas beržo, kitų lapuočių malkas geromis kainomis Jūsų šiltam ir patogiam gyvenimui.

Kiekvienas pirkėjas – visada laukiamas!