Eglės, pušies lentos

Medienos apdirbimas, pjovimas, lentpjūvė, statybinė mediena, lentos, nužievintos, eglinės, pušinės, viengubas, pjovimas, tvoros, klojiniai, gamyba, prekyba, Ariogala, Kaunas, Nadis UABNADIS UAB sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pušies medienos lentų.

Pjautinės medienos iš eglės ir pušies rąstų gaminius pjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenis, nepriklausomai, koks išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime savo, bet Klientas – visų pirma! Pjautinė mediena, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią! Tai tikrai taupo PINIGUS!

Pjauta pušies mediena atspari linkimui, kadangi medis turi mažas, stipriai įaugusias šakas, rišamąjį plaušą, kuris, esant didelei apkrovai, staigiai nelūžta, o skeldėja ir linksta. Labai tinkamas konstrukcinės medienos pasirinkimas. Laiko išbandytas ir įvertintas daugelio užsakovų.

Eglės medienos gaminiai naudojami esant mažesnėms apkrovoms, kadangi eglė turi dideles šakas, todėl nelinksta, o iškart lūžta. Anaiptol – tai nėra blogas variantas. Naudojamas gana dažnai ir pagal įvairią paskirtį.

Aukštos kokybės lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti iki 30 m3 nedžiovintos medienos.

NADIS UAB asortimente viengubo pjovimo lentų populiariausi matmenys:

  • Storis: 25, 30, 50, 75 mm.
  • Plotis : 50; 75; 100; 125; 150; 175; 200; 225; 250 mm.
  • Ilgis: 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4,5, 5.0, 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 m

Užsakovui pageidaujant pjauname ir pagal kitus matmenis. Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomo gaminių kiekio.